Ситуація у Італії знову викликає занепокоєння – вперше з квітня місяця у країні за добу зафіксовано більше ніж 35 тисяч випадків інфікування, отже даний показник впритул наблизився до абсолютного рекорду за весь період пандемії. Як буде діяти уряд і хто наполягає на негайному введенні загальнонаціонального карантину?

Комендантської години недостатньо

Саме так вважає Філіппо Анеллі – президент італійської Федерації медичних гільдій. Він наполягає на тому, що виходом з критичної ситуації стане єдине – введення загальнонаціонального карантину на теренах Італії. Справа у тому, що все більше регіонів держави переміщуються у категорію небезпечних з точки зору розповсюдження вірусу. Медики теж не додають оптимізму, оскільки стверджують, що система охорони здоров’я знаходиться на межі колапсу, адже наразі половина всіх лікарняних ліжок у країні зайняті пацієнтами з Сovid-19. Більше того, лідирує знову сумнозвісна Ломбардія!

Влада Італії на даний момент знаходиться у дуже скрутному становищі і вирішує, чи переводити всю державу у червону зону. Логічне продовження цього кроку – тотальний локдаун. Остаточне рішення по цьому нелегкому питанню буде прийнято 15 листопада.

Коментарі