Нещодавно у пригороді Генуї неймовірний зсув нещадно зруйнував частину міського цвинтаря. Працівники, що у той момент знаходилися на території, дивом врятувалися. Але плавучі домовини із небіжчиками, ще довго шокували рятувальників, які прибули на місце катастрофи.

Неприємність на території некрополя

Частина кладовища міста Камольї зійшла у море по причині зсуву – про це повідомляє служба пожежної охорони. У результаті біля двох сотень домовин з небіжчиками опинилися у воді, змішаної з брудом. Висота урви, що утворилася, сягала приблизно 20 метрів. Видовище, звичайно, було не з приємних: різнокольорові домовини, деякі відкриті або зруйновані, хаотично плавали у багнюці.

Надзвичайники твердять, що зсув могла спровокувати масштабна ґрунтова ерозія, адже останні роки у регіоні фіксувалися сильні припливні хвилі. Катастрофа, яка сталася у другій половині дня, також знищила дві капели. На щастя, люди при зсуві не постраждали.

Поліціянти, пожежники і співробітники берегової охорони прибули на місце та встановили бар’єри, щоб завадити домовинам віддалитися від берега, та почали активно, і разом з тим обережно, підіймати їх назад на територію кладовища.

Коментарі