Декілька днів тому в Італії, зокрема у містах Трієсті та Мілані, сталися сутички між правоохоронцями та маніфестантами з приводу різних поглядів на введення електронних сертифікатів або Green Pass.

Люди вийшли на протести: як реагує уряд?

Згідно з інформацією телеканалів новин, біля 19.30 декілька сотен протестувальників спробували прорватися на головну площу Трієста – площу єдності Італії. Саме туди, згідно з рішенням міської влади, доступ маніфестантам було заборонено. Правоохоронці застосували кийки та відтіснили порушників порядку від площі. Якщо вірити журналістам, у бік поліцейських та карабінерів полетіли стільці та столики з місцевих барів, а також скляні пляшки. У даний час сутички перервалися, однак маніфестанти довго не покидали центр міста. А дехто з них навіть організував там сидячу демонстрацію. В результаті правоохоронці затримали декількох чоловік.

Цікаво, що маніфестація почалася приблизно о третій годині дня, і спочатку проходила мирно – учасники скандували: «Свобода!» та «Ні зеленим паспортам!». У акції приймали участь біля 8 тисяч людей, і це друга по чисельності маніфестація у місті за останні 10 років.

У Мілані сутички почалися практично відразу – колона з чотирьох тисяч людей змінила затверджений владою маршрут руху, однак правоохоронці заблокували дорогу протестуючим біля університету Бокконі. Невеликі групи маніфестантів спробували прорвати щит правоохоронців, але були зупинені. Деякі протестуючі запалювали димові шашки.

Коментарі