Згідно статистики, переважна більшість італійців має певні недоторкані фінансові заощадження.  До початку пандемії громадяни Апеннін зберігали їх дуже ретельно, але не зараз. Недавні дослідження говорять, що накопичення італійців починають потроху танути. Не дивно, адже коронавірус вніс свої корективи не тільки у спосіб життя більшості громадян, але й неабияк похитнув фінансову стабільність.

Квартирне питання по-італійськи, або Куди треба вкладати гроші

За офіційними даними, у минулому році італійці зберігали у банківських комірках більше 200 мільярдів євро. Найчастіше ці гроші були результатом незаявлених статків. Проте, зараз всі вказані накопичення витрачаються рекордними темпами. Більше не існує фрази «на чорний день», бо, здається, він уже настав.

Наразі італійців не цікавлять облігації та акції, вони втратили снагу також до гри на біржі, і взагалі, до ринку цінних паперів. Пенсійні фонди громадян Італії теж не цікавлять, особливо приватні. Навпаки, збільшився інтерес до купівлі різних страхових пакетів – зараз дана послуга дуже актуальна, або, як кажуть, у тренді.

Єдине, що й досі не втрачає популярності у державі Апеннінського півострова, це купівля нерухомості. Цьому є пояснення : всім відомо, що Італія, попри негаразди, залишається найбільш затребуваним туристичним напрямком у світі. Тому, звичайно, подібні операції є доволі розумними та вигідними. Більше того, вкладання грошей у нерухомість на сто відсотків захистить інвестиції від будь-яких економічних потрясінь.

Коментарі