Клятий коронавірус відняв у нас все – можливість заробляти гроші, бачитися з рідними та вільно пересуватися планетою. Але капосна хвороба не здається і продовжує посягати на святе – нещодавно, наприклад, вона без докорів зіпсувала медовий місяць молодятам з Болоньї. Причому підступна інфекція стала на заваді не тільки нареченим, а й добряче попсувала життя усім гостям молодої сім’ї.

Свято з присмаком коронавірусу

Весільна церемонія в італійській Болоньї закінчилася переміщенням у карантин всіх її гостей і учасників після того, як наречена здала позитивний тест на коронавірус, повідомляють місцеві ЗМІ.

Весілля відбулося у перших числах червня. На свято були запрошені тільки найближчі родичі нареченого і нареченої – менше 30 чоловік, щоб не порушувати коронавірусні заборони на проведення масових заходів.

Справа у тому, що приблизно через тиждень новоспечена дружина відчула симптоми захворювання і опинилася на домашньому лікуванні, відповідно, решта учасників весільної церемонії потрапили у сувору ізоляцію. Крім самих гостей, двотижневий карантин пройдуть навіть співробітники перукарні і салону краси, які готували дівчину до одного з головних днів у її житті. В цілому після весілля під медичний нагляд потрапила 31 людина, пише місцеве видання il Resto del Carlino.

Коментарі