Коронавірусна пандемія подекуди не просто змінює звичний ритм життя людей, але й надовго позбавляє радощів спілкування з рідними. Наприклад, у період першої хвилі епідемії будинки престарілих вважалися територіями, вхід на які був під особливою забороною, зважаючи на похилий вік пацієнтів. Але наразі ситуація змінилася докорінним чином, причому у доволі оригінальний спосіб.

Бачу мету – не бачу перепон

Уперше за весь час пандемії у будинку престарілих, що знаходиться у Кастальфранко Венето, перейшли на кардинально інший режим роботи. Справа у тому, що медики помітили, наскільки негативно на літніх людях відображається заборона спілкуватися з рідними. Звичайно, Сovid-19 не збирається здаватися, але деякі заборони не гріх і обійти. Таким чином, було ініційовано проект «Емоції без кордонів». Згідно з ним, в одному із залів будинку престарілих встановили тонкі фіранки, зроблені з пластика. Завдяки гнучкості цього умовного кордону, рідні люди можуть обнятися та торкнутися до рук співбесідника, а почути один одного вони мають можливість за допомогою навушників з вбудованими мікрофонами.

Подібна ініціатива була з захопленням підтримана жителями будинку престарілих «Доменіко Сартор» та їх рідними. Тепер літні люди не страждатимуть від забуття та самотності.

Коментарі