Агентство ANSA повідомляє, що на півночі Італії, у регіоні Брешія, можливо, знайшли новий, досі не знайомий людству штам коронавірусу. Фахівці заявляють, що проти нього вакцини, існуючі зараз, абсолютно безсилі. Агентство посилається на слова президента Італійської спілки вірусологів, директора мікробіологічної лабораторії Арнальдо Карузо.

Загадковий штам нігерійського типу

За словами Арнальдо Карузо, у Італії вперше був виділений так званий нігерійський штам, на котрий вакцини не діють. Однак інших подробиць про вірус-мутант не наводиться.

Між тим у Брешії наразі зростає число випадків захворювання коронавірусом. Причому у більшості випадків – це британський штам, який на початку лютого зустрічався менш ніж у 20 відсотків хворих. Медичні працівники висловлюють думки, що це може бути третя хвиля пандемії. На даному тлі влада прийняла рішення закрити всі школи та дитячі садки у тих районах, де на 100 000 громадян приходиться більш ніж 200 інфікованих осіб. Посадовці не виключають – якщо ситуація раптово вийде з-під контролю, будуть введені більш суворі карантинні заходи.

Схоже, коронавірусна пандемія навіть не думає вщухати, не дивлячись на винайдення вакцини.

Коментарі