У Італії нещодавно підтримали цікаву ідею, яка повинна нарешті відволікти суспільство від постійної напруги, пов’язаної з пандемією. Найбільш відомі шеф-кухарі Апеннін та ведучі популярних шоу візьмуть участь у новому проекті, в рамках якого будуть готувати смачні страви. Але це тільки половина інформації. Головне полягає от у чому: натхнення вони будуть черпати, розглядаючи картини з колекції галереї Уффіці!

Смачні натюрморти

Для оригінального проекту мистецтвознавці відібрали декілька полотен, де зображена їжа. У більшості – це натюрморти з дичиною, морепродуктами, напоями та фруктами. Проте, є серед картин також портрети та пейзажі: вони потрібні просто для натхнення кухарів, які будуть готувати вишукані страви. Всі відео з майстер-класами стануть доступними на сторінці соціальної мережі Facebook.

Перший випуск буде присвячено полотну «Хлопчик з корзиною риби», яке написав Джакомо Черуті – художник з Ломбардії, що творив у 18-му столітті. Друга програма буде заснована на творі митця з Флоренції, Якопо Кименті, відомого у 17-му столітті. Картина називається «Буфет з діжкою, дичиною, м’ясом та керамікою».

Мета проекту – дати можливість користувачам, які знудьгувалися за ресторанною їжею, приготувати на власній кухні справжні шедеври кулінарії.

Коментарі