В окремих регіонах Італії бари та ресторани відкриються ще до початку літа – 1 червня – терміну встановленого прем’єр-міністром Джузеппе Конте у документі щодо Фази 2. Достроково заклади кавопиття, аперитивів та харчування відновлять свою діяльність у тих регіонах, які у час розгулу пандемії в країні постраждали найменше. Проте навіть у найбільш постраждалих регіонах власники барів, кав’ярень та ресторанів сподіваються на лояльність місцевої влади щодо відкриття закладів 18 травня. Редактор тижневика “Новела 2000” Роберто Алессі розповідає про те як готуються до відновлення діяльності у міланській кав’ярні “Goga”.

Не дивлячись на те, подобається нам це чи ні, очевидно, що від задоволення пити каву за барною стійкою чи обідати та вечеряти у забороненій дистанції доведеться відмовитись. Перегородок із оргскла у закладах харчування, як це вже запроваджено в Китаї, в Італії, ймовірно, також уникнути не вдасться.

“Кожен клієнт приходитиме зі своєю маскою. Якщо ви, скажімо, завітаєте до нашого закладу, а в цей час усі столики будуть зайняті, вам доведеться почекати на вулиці, у нашій зоні очікування. Тільки-но столик звільниться, ви знайдете автоматичний дозатор із гелем для дезинфікування рук, – розповідають Даріо та Нері Гога. – Ми думали над перегородками з оргскла. Це забезпечить захист одного клієнта від інших, які сидітимуть за столом поруч. Будучи відгородженими, можна зняти маску та спокійно споживати замовлену страву. Сидіння, столи, стільці, перегородки та оргскло щотижня будуть дезинфікуватися сертифікованими експертними компаніями”.

Можливо, для вимірювання температури тіла клієнтів, а також усіх працівників, аби вони могли працювати безпечно, також будуть використовуватися сканерні термометри.

Коментарі