Максим Степанов – міністр охорони здоров’я України сьогодні відзвітував про перебіг підготовки гуманітарної місії до Італії. Саме зараз двадцять лікарів відлітають до країни Апеннінського півострову.

Коронавірус, тримайся: команда лікарів-рятувальників поспішає на допомогу

До групи з двох десятків медиків, що відлетіли сьогодні на борту АН-74, літака Нацгвардії, включено реаніматологів, ендокринологів, хірургів, інфекціоністів, анестезіологів та невропатологів. Також до Італії вирушило й декілька медичних сестер. Всі вони будуть дислокуватися у регіоні Марко.

Посадовці на чолі з Володимиром Зеленським вважають це відрядження важливим кроком, що доводить дружність намірів щодо громадян країни, яка попала у скруту. До того ж, згідно з офіційними даними, у Італії працюють дуже багато українців, а наразі більше сотні з них перебувають у реанімаційних відділеннях італійських міст.

Арсен Аваков вважає, що допомагаючи Італії, українці стануть у пригоді й своїй країні, набуваючи безцінного досвіду у лікуванні небезпечної недуги. Максим Степанов наголосив, що українські лікарі, які відбули до Марко, забезпечені всіма необхідними засобами захисту. Зв’язок з ними буде постійним, щоби вітчизняні фахівці, які залишились в Україні, були у курсі всіх нюансів лікувального процесу, що застосовується для подолання COVID-19 у різних випадках.

Коментарі