Колишній депутат парламенту і керівник видавництва “Поссібіле”, нині видавець, протягом півтора року писав повідомлення про те, щоб пам’ятати про міланський кооператив

“Я ніколи не забуду недостойних коментарів, які супроводжували перші новини про його викрадення. Нечуваний цинізм”. Джузеппе Чіваті , колишній парламентарій з Дем та колишній лідер Поссібіле , зараз є видавцем, і з дня викрадення Сільвії Романо , півтора року тому, він ніколи не припиняв писати повідомлення або думки згадати молодого міланського кооперативу. Сьогодні, кількома словами у Twitter, він радісно прокоментував своє звільнення .

Civati, чому ви так уважно стежили за історією викрадення Сільвії Романо?

“У той час, коли я вже був поза світом політики, це був особистий вибір. Я не знав Сільвії чи її батьків, але мене дуже вразили перші коментарі деяких політиків після її викрадення. Хтось знизав плечима, інші вони стверджували, що “вона сама собі шукала на свою голову”. Слова недостойні, звинувачення, які трапляються, завжди адресуються лише жінкам і в найгірших ситуаціях, тих, у яких вони заслуговують нашої близькості та солідарності. Є щось, що отруює Італійська політика»

Що?

“Цинізм, ганебне ставлення, яке зараз, здається, я сприймаю також у коментарях до пропозиції міністра Белланової щодо регуляризації . Коли цивілізація буде потрібна, деякі політики відповідають цинізмом”.

Однак Сильвію Романо тепер звільнили. Ви телефонували батькам?

“У мене ще не було часу, тому новини були раптовими і несподіваними. Зараз я надішлю їм повідомлення, спробую зателефонувати їм. Це така велика радість, що важко її стримати”.

На вашу думку, чи може випуск відбутися раніше? Невже щось не зробило італійський уряд?

“Це не час для суперечок. Ми вважаємо, що Сільвія незабаром опиниться в Італії. Ми не знаємо, що було для неї в цьому році з половиною полону, з чим їй довелося зіткнутися. Наші секретні служби зробили чудову роботу, Сільвія тепер вільна. І тепер ця історія допомагає нам рухатись вперед в іншому дусі “.

У якому сенсі?

“Більше немає цинізму в політиці, немає більше розбіжностей, більше сутичок. Ця справа повинна бути попередженням. Багато було тих, хто побоювався, що Сільвія ніколи не повернеться. Хтось, можливо, сподівався на це. Більше не гідних поглядів, припинити образливі слова. Тепер Італія повинна почати знову , об’єднані ».

Liberazione Silvia Romano

Коментарі