Пандемія коронавірусу зупинила безліч подій у економічному, спортивному та культурному житті майже всіх країн планети. Не оминула чаша сія й Апеннінський півострів. Зокрема, карантин застав зненацька виставку робіт Рафаеля, яку закрили майже відразу після відкриття. І ось, нарешті, вона знову відчинить свої двері для відвідувачів!

Scuderie del Quirinale запрошує гостей

Велика виставка Рафаеля, приурочена до 500-річної річниці смерті генія епохи Відродження, знову відкриється для публіки другого червня, повідомили журналістам в римській галереї Scuderie del Quirinale («Квіринальські стайні»).

Виставка «Рафаель.1520-1483» відкрилася 5 березня, але через поширення коронавірусу і введеного потому карантину встигла пропрацювати лише три дні, за які прийняла 6 тисяч відвідувачів.

Всього ж на виставку було продано 77 тисяч квитків. Вона включає більше 120 робіт великого художника. При цьому левова частка творів жодного разу не збиралися в рамках одного виставкового простору. Цікаво, що 2 червня повинне було стати останнім днем ​​її роботи.

«Виставка, призупинена приблизно на три місяці через надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я, буде відкрита до 30 серпня завдяки готовності і солідарності музейних установ та колекціонерів, які позичили роботи», – пояснюють організатори в прес-релізі. Відзначається, що для захисту співробітників і відвідувачів галерея зробить надзвичайні заходи безпеки.

Італія з понеділка зняла більшість обмежень, введених для стримування епідемії на початку і в середині березня. Дозвіл на відкриття отримали і музеї, проте, як заявив генеральний директор державних музеїв Італії Антоніо Лампіс, більшість з них стане доступною для публіки лише з 2 червня.

Коментарі