Восьмого січня біля лікарні у Неаполі на автопарковці стався величезний обвал. Воронка виглядала жахливо: її глибина сягнула 20 м, а площа – двох тисяч квадратних метрів. Завдяки щасливому випадку ніхто не постраждав – у цей день машин на парковці було небагато.

Госпіталь евакуювали, дослідження ведуться

Лікарня, біля якої стався обвал, приймає пацієнтів, хворих на коронавірус. Лікарі говорять, що на роботі госпіталю подія ніяк не позначилася, крім відключення електрики (були задіяні аварійні генератори). Проте хворих вже евакуювали у якості міри перестороги.

Що ж стало причиною обвалу, у результаті якого під землю пішло три автомобіля? Фахівці вважають, що спровокувати катастрофу могли газові труби, які проходять під парковкою. Є й інші думки: наприклад, причиною міг стати рух ґрунтових вод.

У містах Італії не вперше стаються катастрофічні події. Фахівці вважають, що вони є сумним наслідком гідрологічних ризиків, які потребують постійної профілактики та моніторингу.

Цікаво, що деякі очевидці говорять про потужний вибух, який вони чули. Причому стався він не у повітрі, а під землею, якраз там, де проходять газові та кисневі труби. Про справжню причину належить дізнатися вченим.

Коментарі