Декілька днів тому в Італії стався кричущий інцидент: в’язень однієї з в’язниць суворого режиму, який потрапив туди за зв’язки з неаполітанською мафією, намагався розстріляти своїх недругів. Як зброя потрапила до рук злочинця – розкажемо нижче.

Вендетта не знає меж

Експерти вважають, що зброя до рук злочинця потрапила завдяки дрону, який пролітав над в’язницею. Чоловік 28 років намагався з неї застрелити своїх ворогів, таких же арештантів, але йому не вдалося навіть поранити недругів.

Як все сталося? Зранку чоловік отримав дозвіл відвідати душову кабінку. Як тільки двері камери відчинилися, злочинець витягнув пістолета, та погрожуючи охоронцю, відібрав у нього ключі від камер. Але сталася прикра неприємність – в’язень не зміг відчинити інші камери, тому почав стріляти прямо через грати. Після того як його план не вдався, чоловік незаконно заволодів мобільним телефоном та зателефонував своєму адвокатові, який порадив йому скласти зброю та віддати ключі охоронцю.

В’язниця, де склалася вказана ситуація, знаходиться приблизно у 100 кілометрах від столиці Італії – Риму. Які санкції будуть задіяні проти злочинця, поки невідомо, але що наслідки не заставлять себе довго чекати – сумнівів не викликає.

Коментарі