Для тих, хто хоче знати все про Італію, обов’язково потрібно звернути увагу на її прекрасні курорти. Вибір надзвичайно складний, адже країну Апеннінського півострову омиває п’ять морів, окаймляє велична гірська діадема та прикрашає кришталеве намисто озер. Але, оскільки попереду сонячне і звабливо тепле літо, звернемо увагу на кращі морські курорти Італії.

Три італійських діаманта, або Де ночують мрії  

Звичайно, морських курортів в Італії набагато більше, але не можна охопити всі відразу, тому почнемо з трьох найпопулярніших. Не судіть суворо, якщо ні один з них не подобається вам особисто, адже відомо – на колір та смак… Отже, починаємо!

  • Чарівна Tropea. Крихітне містечко на березі Тірренського моря, розташоване у провінції Вібо-Валенсія. Найбільша гордість міста – золоті пляжі. У нього закохуються відразу і назавжди – Тропея приваблює камерністю та аутентичністю: обійти її можна за декілька годин, сучасних будівель на вулицях вкрай обмаль, зате багато унікальних церков. Місто мовби виростає зі скелі, звідти ж підіймається силует Santa Maria dell’ Isola. З оглядового майданчика видно центральний пляж міста, який вдень і вночі неспішно пестять смарагдові хвилі. До того ж тільки тут можна скуштувати «чіполла-ді-Тропея» – морозиво зі смаком червоної цибулі – найулюбленішого овочу місцевих жителів. З порту містечка стартують екскурсії до діючого вулкану Стромболі.
  • Унікальний Cinque Terre. Це національний парк, який об’єднує у собі гірські ландшафти, альпійські луги, густі килими виноградників та оливкові хащі. Якщо враховувати приголомшливі краєвиди та безліч диких пляжів, то це місце без перебільшення можна назвати одним із найпрекрасніших на планеті. Cinque Terre – це комплекс з п’яти міст: Монтероссо, Вернацца, Корнілья, Манарола та Ріомаджоре, з’єднаний системою пішохідних доріжок. У першому містечку розташовано найбільший піщаний пляж заповідника, решта – вкриті мілкою, перламутровою галькою.
  • Вражаючий Isola di Capri. Якщо волієте знати все про Італію, то неодмінно відвідайте цей чарівний острів. У давні часи саме тут, якщо вірити Гомеру, мешкали сирени, що заманювали мореплавців на небезпечні рифи. Зараз Капрі – мирний та зелений острів Неаполітанської затоки. Більше 2 тис. років тому Октавіан Август назвав Капрі «островом неробства» за його незвичну тишу, благодатний спокій та розмірений ритм життя. До сьогодні Isola di Capri – справжній рай на Землі: ошатні пляжі, руїни античних будівель, сади ароматних лимонів, таємничі гроти та монолітні скелі – все це давно чекає на заїжджого мандрівника. Також Капрі славиться соковитим лікером лімончелло, каштанами у цукровому сиропі та надзвичайно смачним сиром з буйволячого молока.  
Коментарі