Судно німецької неурядової організації доставило у неділю до сицилійського порту Трапані майже 850 мігрантів, врятованих з вівторка по четвер у Середземному морі. Про це сповістив канал новин RaiNews 24.

Серед врятованих – діти та жінки

Страшні злидні, голод та безправ’я штовхає людей на ризиковані поїздки у чужі краї. Саме тому, біля берегів Європи, зокрема й Італії, дуже часто охорона знаходить човни з мігрантами-біженцями. Враховуючи це, у багатьох місцях облаштовані пункти прийому такого контингенту. Цього разу, згідно з інформацією портової влади, серед біженців нараховується 170 неповнолітніх – з них біля 20 дітей у віці від 10 років, а також 53 жінки, у тому числі дві вагітних.

Судовому лікарю Даніелі Кляйн довелося надати медичну допомогу двомстам врятованим. У багатьох з них були рани та сліди побоїв, отримані у Лівії. Мігрантів почали висаджувати на берег біля п’яти годин вечора. Після проходження первинного медичного контролю та тестування на коронавірус вони будуть розміщені на судах для проходження карантину.

У повідомленні говориться, що спочатку команда врятувала у Середземному морі біля чотирьохсот мігрантів, але потім їй довелося взяти на борт ще приблизно стільки ж людей, які очікували допомоги на дерев’яному човні.

Останнім часом мігрантів до берегів Сицилії пристає все більше, наприклад, з 1 січня цього року до країни морським шляхом прибуло біля 54 000 біженців.

Коментарі