Думаєте, тільки чоловічок з моторчиком, симпатичний герой казки Астрід Ліндгрен –  Карлсон, «полетів, але обіцяв повернутися»? У житті стаються навіть більш дивні речі, ніж у казках! Наприклад, нещодавно в одній з в’язниць зафіксували дивну втечу: двоє злочинців не просто самотужки вибралися з камери, але й написали охоронцям проникливого листа.

Чесні злодії, або Втеча за сімейними обставинами

Двоє злочинців-втікачів, які залишили під час втечі з римської в’язниці записку з обіцянками повернутися, затримані поліцією і карабінерами в Пізі.

Двоюрідні брати Ліл Ахметович і Давад Зукановіч покинули римську в’язницю Ребіббіа в ніч на 3 червня. Вони підпиляли грати камери напилком і опинилися на волі, спустившись по зв’язаних пожежних рукавах. За повідомленням газети la Repubblica, втечу двох представників ромської національності працівники помітили тільки через дві-три години.

У камері Ахметович і Зукановіч залишили записку, в якій розповіли, що їх втеча обумовлена глибоко особистими причинами. Кузени вирішили виручити синів, які потрапили в халепу, причини якої, можливо, пов’язані з наркотиками. Допомогти чадам могли тільки їхні батьки, оскільки матері також відбувають покарання. Втікачі закінчили записку двома підписами і обіцянкою повернутися до в’язниці, як тільки справи будуть залагоджені. За їх словами, на це могло піти два тижні.

Термін минув у середу і прогнозовано завершився не поверненням злочинців до камер, а затриманням втікачів в 340 кілометрах від Риму, у місті Піза. За попередньою інформацією, брати дісталися до Тоскани на викраденому в столиці автомобілі. В ході операції чоловіки відчайдушно чинили опір, завдавши незначні травми одному з карабінерів.

Втеча може коштувати родичам п’ятирічної «добавки» до терміну тюремного ув’язнення, який закінчувався в 2029 році. У в’язницю вони потрапили за шахрайство і ряд майнових злочинів, у тому числі, скупку і зберігання краденого. Тепер слідству належить з’ясувати, хто допомагав Ахметовичу і Зукановічу ховатися від поліції протягом двох тижнів.

Коментарі