Схоже, про фуршетний сервіс в італійських закладах харчування нам наразі доведеться забути. Технічний документ INAIL щодо післякарантинного відкриття ресторанів його не передбачає. При цьому чітко регламентована примусова відстань між клієнтами повинна складати … 4 метри. Серед підписантів суворого документу є також президент Istituto Superiore di Sanità (МКС) Сільвіо Брусаферро.

Закладам харчування із столиками на вулиці надаватиметься перевага: “Ще одним важливим аспектом є обмін природним повітрям та вентиляція замкнутих приміщень також стосовно туалетів, які часто не мають можливості природної вентиляції. Тому організаційні заходи, що стосуються управління простором та таких процедур, як індивідуальна гігієна рук та кімнати, є надзвичайно важливими. В першу чергу, особливо на першому етапі, слід також віддавати перевагу рішенням, що сприяють використанню відкритих просторів над закритими просторами, також через системні рішення, що сприяють цим методам”.

Щодо меню обмежень не існує. Воно, як і раніше, буде різним. Зелене світло від альтернативних форматів до традиційних. Як і раніше, меню писатимуть на дошках, також воно буде доступним через додаток та сайти, щоденні меню друкуватимуть на одноразових аркушах. 

До подачі замовленої страви, а також після її споживання, під час оплати готівкою, під час проходу до туалетної кімнати і в туалетній кімнаті клієнти зобов’язані користуватися масками. Рекомендується електронна безконтактна оплата та можливість встановлення роздільних бар’єрів у зоні каси, де це необхідно.

Нітрилові маски та рукавички будуть носити на кухнях. Персонал, відповідальний за сервірування столу, повинен “використовувати хірургічну маску протягом усієї робочої зміни та, де можливо, використання нітрилових рукавичок. Однак останні повинні завжди використовуватися під час санітарно-гігієнічних заходів, що проводяться в кінці кожного сервісного столу”.

Коментарі