Влада Венеції планує брати плату з туристів та встановлювати квоти на візити до історичної частини міста з літа 2022 року. Як це буде зроблено з технічної точки зору та чи всі підтримують відчайдушний крок?

Хочеш до Венеції? Плати 10 євро!

Не є секретом, що це італійське місто, найбільш популярне у плані туризму. Таким чином, з наступного року, щоби дістатися до Венеції доведеться зарезервувати доступ до неї. Щоб забезпечити це, на основних вулицях, що ведуть до історичного центру міста встановлять турнікети. Для чого потрібна дана новація? Перш за все, щоб проконтролювати потоки туристів, які вибирають для відпочинку місто на воді.

У минулому місяці влада Венето заборонила вхід великих круїзних лайнерів до Венеціанської лагуни, щоб захистити центр від надмірного потоку мандрівників та руйнування історичних пам’яток.

Скільки буде коштувати перепустка до венеціанських принад? Спеціалісти стверджують, що амплітуда складатиме від трьох до 10 євро, в залежності від сезону та кількості відвідувачів. Від оплати звільнятимуться місцеві жителі, їх родичі та туристи, що забронювали номери у готелях Венеції.

Деякі посадовці виступають проти вказаного кроку, наприклад, радник мера Марко Гаспарінетті заявив, що подібна новація перетворить Венецію на парк розваг, тому він наполягає на обмеженні доступу тільки до особливо завантажених локацій, таких як площа Сан Марко.

Коментарі