Хто з нас не любить танцювати? Цим грішать не тільки молоді та ранні, але й більш поважні групи громадян. Проте, у Італії відсьогодні добряче розтрясти кісточки буде вкрай проблематично, бо не тільки дискотеки у приміщеннях, а й пляжні танцювальні майданчики зачиняються на невизначений термін. Таке рішення уряду і обговоренню воно не підлягає.  

Танцювати будемо після пандемії

Рада міністрів Італії прийняла рішення з 17 серпня закрити всі дискотеки і танцювальні класи в країні через загрозу поширення коронавірусу. Про це повідомляє Yahoo News Australia з посиланням на главу МОЗ республіки Роберто Сперанца, який переміг у запеклій моральній боротьбі з регіонами.

Як пише портал, з посиланням на італійські ЗМІ, всі дискотеки в закритих приміщеннях і так заборонені, проте до цих пір регіональна влада могла самостійно вирішувати, чи залишити танцювальні майданчики під відкритим небом. Наприклад, Калабрія і Базіліката – південні італійські області, закрили і їх, побоюючись зростання  розповсюдження інфекції, а ось Сардинія хотіла дозволити роботу пляжних і тому подібних танцполів. Однак нинішня заборона поширюється на всю країну.

Ніч проти понеділка, з 16 на 17 серпня, стала останньою можливістю для любителів вечірок. За даними Союзу оператора нічних клубів Італії, від ініціативи постраждає близько 50 тисяч чоловік, зайнятих в 3 000 нічних закладів. Тим часом газета Corriere Della Sera в публікації «Зараза зростає, а ми танцюємо» затаврувала клуби Сардинії як «веселі машини по зараженню», опублікувавши фотографії розгульних компаній. Втім, багато нічних закладів Італії до сих пір прагнули дотримуватися запобіжних заходів, в десятки разів скоротивши кількість гостей і дозволивши їм танцювати тільки біля своїх столиків.

Коментарі