“Щодо реагування на здоров’я, уряд розробив стратегію в п’ять пунктів. Перша полягає у підтримці та застосуванні соціальної дистанції, сприянні широкому використанню засобів індивідуального захисту до тих пір, поки терапія та вакцина не будуть доступні”. Про це заявив прем’єр-міністр Джузеппе Конте у доповіді до Сенату з огляду на Європейську Раду. Про це повідомляє tgcom24.

“Попереду дуже складна фаза: ми повинні продовжити послаблення поточного режиму обмежень і зробити все можливе, щоб зберегти цілісність нашої продуктивності. Двигун країни повинен запускатися на основі добре структурованої програми”.

“Ця надзвичайна ситуація впливає на найбільш тендітні групи, ризикує створити новий поріг бідності та розірвати вже випробувану соціальну структуру. Ми вже вжили певних кроків. Однак уряд усвідомлює, що цих втручань недостатньо: потрібна тривала підтримка сімей та підприємств”, – наголосив Конте.

За словами Прем’єр-міністра під час доповіді Сенату, економічна підтримка уряду щодо боротьби з надзвичайними ситуаціями коронавірусу становитиме не менше 75 мільярдів. 

Коментарі