«Відпочивайте на курортах Італії» – такий заклик сьогодні прозвучав з вуст прем’єр-міністра країни Джузеппе Конте. Враховуючи потужний удар, завданий економіці держави, зокрема, її туристичній галузі, подібні звернення до народу та спроби уряду покращити ситуацію виглядають доволі логічно та розумно. Якщо ви не знаєте, де краще відпочити у Італії, завітайте на сторінки нашого сайту, у розділ «Пам’ятки та ідеї туристам»: (https://www.ukrita.com/publ/pam_jatki_attrazione_turistica/160). Щасливих та вдалих подорожей!  

Щире звернення до нації

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте в ході свого виступу в парламенті країни в четвер, 21 травня, закликав співгромадян провести в 2020 році відпустку на території рідної країни.

Це не тільки надасть підтримку туристичному секторові, який особливо відчутно постраждав від наслідків епідемії (перш за все, від повної відсутності іноземних туристів), але також дозволить самим громадянам краще пізнати багатства Італії, зазначив Конте. До речі, майже кожного дня на нашому сайті та сторінці у «Фейсбуці» розповідається про італійські принади: https://www.ukrita.com/jogo-velychnist-rym-rozpovidi-pro-italiyu-starovynnu/, https://www.ukrita.com/8-izolovanyh-plyazhiv-italiyi/, https://www.ukrita.com/vse-pro-italiyu-magiya-kurortnyh-mistechok/.

Він також нагадав, що держава поверне від 150 до 500 євро всім громадянам з річним сімейним доходом нижче 35 тисяч євро, хто проведе відпустку в Італії, і пообіцяв, що уряд прийме також і нові заходи підтримки туристичної галузі на додачу до вже затверджених.

Коментарі