Цьогорічний посткарантинний сезон охопить все літо, у яке при відсутності другої домівки біля моря чи в горах, італійцям доведеться добряче мізкувати, де провести відпустку з дотриманням обов’язкової соціальної дистанції. Насправді вигадувати велосипед немає потреби, оскільки місця, де можна цікаво і безпечно відпочити, вже існують. До того ж, знаходяться вони в оточенні чудових пейзажів і навіть біля озер. ukrita.com знайомить вас із найцікавішими варіантами комфортного дистанційного відпочинку.

У БОЧЦІ НА ПАГОРБАХ PROSECCO

У провінції Тревізо регіону Венето, в чверті години їзди від Вальдоббіадене, дому італійського Prosecco, на вершині пагорба знаходиться незвична садиба La Vigna di Sarah. Всередині кожного з двох будиночків у вигляді винної бочки знаходяться міні-апартаменти Lunotte з ванною кімнатою, душем, а також кондиціонером. Їх не можливо не помітити влітку посеред 16 гектарів виноградників. Відпочинок на пагорбах Prosecco особливо припаде до вподоби любителям вина та аперитивів на основі Prosecco.

ОЗЕРА НАБІ В КАМПАНЬЇ

Розкішні намети та гламурні будиночки між спокійними водами озер Набі (Laghi Nabi) знаходяться в першому природному оазисі Кампаньї, великому натуралістичному просторі, що народився внаслідок відновлення довкілля колишніх піщаних кар’єрів на узбережжі Домізіо (Litorale Domizio). Тут можна провести відпустку подалі від оточуючих, у тиші і спокої, без соціальних мереж та Інтернету, у цілковитому єднанні з природою: милуватися краєвидом або гуляти по берегах озер, спостерігати за птахами чи плавати на каное або на каяках. Або ж насолоджуватися їздою на велосипеді по найнеймовірнішій велодоріжці в Італії – найдовшій у світі люмінесцентній гальковій екологічно чистій велосипедній трасі, яка поглинає сонячне світло і якою можна подорожувати навіть вночі.

КОТЕДЖ НА ОЗЕРІ ДОББІАКО

Ультрасучасне дерев’яне шале розташоване в лісі з видом на озеро Доббіако (Lago di Dobbiaco), в Альто Адідже. Це одне з найкрасивіших місць Італії. Котеджі Skyview Chalet створені в цьому місці не лише в контексті надзвичайного ландшафту, але також при відсутності нічного світла, що дозволяє милуватися зоряним небом навіть із спальні із скляною стелею. Ніч Сан-Лоренцо (10 серпня), проведена в такому котеджі, запам’ятається на все життя.

ЕКО-КОТЕДЖ НОВА ПОНЕНТЕ ПОСЕРЕД ЛУГІВ

Дерев’яні котеджі в горах можуть бути не тільки старовинні та традиційні. Сьогодні існують ультрасучасні, екологічно стійкі та дизайнерські. Серед найпридатніших для відпустки в ізоляції від решти світу є еко-готель “Пфоесль” (Pfoesl) на узліссі Нова Поненте, у провінції Больцано. Вони мають велику панорамну терасу та зовнішню ванну для відпочинку на природі. Без зустрічей з будь-ким.

НАМЕТ У ПРИРОДНОМУ ПАРКУ БРІК ТАНА

Намет із необхідними зручностями для відпочинку у Лігурії. Ця чарівна місцевість знаходиться в околицях Міллезімо, маленького містечка в долині Борміди, міста трюфелів, включених до списку найкрасивіших сіл Італії, за 30 хвилин від узбережжя. У наметі з стійкої бавовни розміщене двоспальне ліжко та декілька меблів, сонячна панель дозволяє підзаряджати пристрої за допомогою кабелю USB, а нічне освітлення здійснюється від сонячних ламп. А ззовні дерев’яний будинок пропонує також власну ванну кімнату.

Коментарі