Італія – мальовнича та прекрасна у будь яку пору року, але особливо зваблива вона влітку. Звичайно, можна вибрати для відпочинку Тосканську, Неаполітанську або Адріатичну рів’єру, проте острівні канікули неможливо порівняти ні з чим: це справжня казка наяву! Сьогодні розглянемо чотири головні курортні принади Італії: острови Капрі, Іскья, Сардинія та Сицилія.

Чарівні пляжі, розкішні сади, унікальні музеї: неповторний відпочинок на островах

Перший острів Іскья, де обов’язково треба відпочити тим, хто обожнює аутентичну природу та смачну їжу. Густі та квітучі сади Ла Мортелла, що виростають просто з лавових потоків, які давно застигли на цих землях – незабутнє та унікальне природнє видовище. Подивитися на це диво приїздять туристи зі всього світу. Чи не бажаєте ви скуштувати кролика по-іскитанські? А свіжого лімончелло? Тоді вам точно на Іскью! Найкращий час відпочинку на цьому острові з травня по жовтень.

Капрі, що знаходиться на Тірренському морі, нерідко вибирають у якості місця відпочинку сильні світу цього, адже курорт – доволі вартісне задоволення. Але місцеві розваги коштують своїх грошей: життя на Капрі – суцільне свято! Відпочивати на острові комфортно з травня по листопад – температура морських хвиль у розпал літнього сезону доходить до 27 ˚С.

Сардинія – острів-заповідник (біосферних парків тут, дійсно, безліч). Також це край соснових та пальмових хащ. А дайвінг біля берегів Сардинії – це щось неймовірне! Цікавою буде екскурсія у будинок-музей Гарібальді або Лаброл’я-Ла-Маддалена. Середземне море влітку прогрівається до 25 ˚С, а повітря до 30 ˚С.

Останній острів – Сицилія. Це особливе місце, адже воно омивається водами відразу трьох морів: Середземного, Тірренського та Іонічного. На острові дуже багато розкішних пляжів та старовинних споруд.

Отже, вибирайте, що кому подобається, хапайте валізи і вперед, до пригод та якісного відпочинку!

Коментарі