У скрутні часи країни повинні допомагати одна одній, тоді здолати санітарну та гуманітарну кризу буде простіше і швидше. Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте під час телефонної розмови подякував президенту України Володимиру Зеленському за надісланих лікарів і засоби дезінфекції для боротьби зі спалахом коронавірусу, повідомила в п’ятницю прес-служба офісу глави української держави.

Рука братньої допомоги

Раніше Зеленський підписав указ, згідно з яким частина лікарів повинна попрямувати до Італії для допомоги в боротьбі з коронавірусною інфекцією. Як раніше заявили посадовці, Україна забезпечить оплату і захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування. Літак з 20 українськими медиками МВС і МОЗ 4 квітня вилетів до Італії, щоб допомогти тамтешнім медпрацівникам боротися з COVID-19. Також 8 квітня Україна направила в Італію п’ять тисяч літрів дезінфекційних рідин для потреб італійських медиків.

«Конте подякував за надану Італії гуманітарну допомогу від України. Співрозмовники обговорили практичні аспекти перебування українських лікарів в італійському регіоні Марке», – йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський в свою чергу висловив щиру солідарність України з італійським народом і озвучив впевненість, що скоро Італія пройде цю кризу. «Радий, що наші медики рятують життя громадян Апеннінського півострову, працюючи пліч-о-пліч з італійськими колегами. Сподіваюся, це допоможе Італії наблизити перемогу над пандемією», – цитує президента України прес-служба.

Коментарі