«Все проходить. І це мине», – мудрий Соломонів вислів можна з однаковим успіхом застосувати до будь-яких катаклізмів, які періодично тероризують людство: від війн до пандемій. Ось і навала коронавірусу поволі стихає – принаймні в Італії ситуація з кожним днем покращується. Сьогодні, наприклад, не зафіксовано жодного антирекорду, скоріше, навпаки.

Вперед, до остаточної перемоги над вірусом!

Число померлих внаслідок зараження коронавірусом в Італії за добу склало 99 осіб і досягло 32 007 – вказана цифра випливає зі зведення служби цивільної оборони. Даний показник б’є рекорд по мінімальному числу смертей з моменту введення карантину 11 березня.

З понеділка Італія зняла майже всі обмеження, введені через поширення коронавірусу на початку і в середині березня. Відкрилися магазини роздрібної торгівлі, ресторани і бари, перукарні. Дозволено пересування в межах одного регіону без підтверджуючих необхідність поїздки документів.

Загальна кількість випадків зараження коронавірусом, включаючи видужали та померлих, зросла на 451 особу – до 225 886. Це також є рекордно низьким показником приросту з початку епідемії. Напередодні зростання числа випадків склало 675. Число видужалих від коронавірусу в Італії збільшилася на 2 150 осіб, наразі кількість досягла 125 176.

Зараженими коронавірусом на даний момент вважаються 66 553 чоловіка, за добу це число скоротилося на 1 798 випадків, свідчить документ. Напередодні повідомлялося про зниження числа інфікованих на 1 836 людей. Відразу чотири області країни повідомили про відсутність нових випадків зараження. 84 % інфікованих знаходяться в умовах домашньої ізоляції без симптомів або з легкими ознаками захворювання.

Коментарі