Останнім часом новини з Італії відрізняються оптимізмом та позитивом: з кожним днем кількість заражень знижується, а епідеміологічна ситуація покращується. Багатостраждальна країна поступово виходить з карантину, відновлюючи звичний ритм життя. Ось і у Венето сьогодні відмічаються радісні зміни – нових заражень коронавірусом не зареєстровано!

COVID-19 відступає

У італійській області Венето, яка знаходиться на четвертому місці за кількістю заражень COVID-19 по всій країні, вперше зафіксовано відсутність нових випадків, заявив професор університету Падуї вірусолог Андреа Крісанті.

Венето, як вважається, веде одну з найбільш ефективних кампаній по боротьбі з поширенням епідемії. Так, за кількістю осіб, яким було зроблено тест на вірус, регіон всього на 50 тисяч відстає від сусідньої Ломбардії, населення якої вдвічі більше, а число заражених перевищує показники Венето більш ніж вчетверо.

«Нуль заражень – цінність, яку потрібно зберегти за допомогою розсудливого поведінки», – заявив Крісанті, який став радником керівництва області в питаннях стримування епідемії.

Зокрема, він запропонував ввести тотальне тестування всіх жителів містечка Во, яке наприкінці лютого було закрите на карантин після виявленого масового спалаху. Всього проведено близько трьох тисяч тестів, а через два тижні режим «червоної зони» остаточно зняли. За словами Крісанті, якого цитує служба лікарняних установ Падуї, до успіху привів інтуїтивний пошук заражених без симптомів.

Згідно з останньою заявою служби цивільної оборони, у Венето зареєстровано 19 тисяч заражень. Документ за четвер говорить про вісім випадків інфікувань на добу, проте, враховуються, в тому числі і зараження за середу.

Коментарі