Незважаючи на відсутність вакцини та ліків від коронавірусу, а також, не дивлячись на збільшення кількості хворих, уряди багатьох країн продовжують пом’якшувати карантинні обмеження. Воно й зрозуміло – економічні показники різко повзуть донизу, а громадянам вже несила терпіти постійні вимоги щодо дистанціонування, носіння масок, тощо. Але, як би там не було, хвороба не відступає – ніким не зупинена, вона тільки набирає обертів.

Погрози на реальному підґрунті

Коефіцієнт розповсюдження коронавірусу в регіоні Венето (Венеція) знову почав зростати, заявив в п’ятницю, 3 липня, глава регіону Лука Дзайа. Посадовець не налаштований шуткувати, тому збирається діяти виважено, але радикально.

Вина за збільшення кількості хворих, на думку політика, лежить на безвідповідальних громадянах, які стало ігнорують вимоги дотримання санітарної дистанції і продовжують збиратися великими групами. Особливо легковажно поводяться ті, хто при необхідності перебування на карантині, йде в місто, тим самим сприяючи поширенню інфекції, сказав Дзайа. Звичайно, така ситуація не може не обурювати і однозначно потребує термінових заходів.

Саме тому 6 липня влада регіону представить новий план боротьби з епідемією і поверне раніше скасовані обмеження, додав він. Чи реальні ці погрози – час покаже.

Коментарі