У нинішньому році Венеціанський карнавал буде вкрай незвичним – у зв’язку з коронавірусною пандемією захід практично відмінили. Вірніше, перевели у онлайн-формат. Отже, тепер італійці та громадяни інших країн будуть дивитися шоу за допомогою комп’ютерних моніторів.

Карнавал у Венето? Гайда на офіційний сайт!

На офіційному порталі Венеціанського карнавалу, серед іншого вказується, що магія заходу неминуче прийде, де б не знаходилися глядачі. Історія та традиції незламні, незважаючи ні на які хвороби, варто тільки зареєструватися, щоб отримати доступ до онлайн-вечірки. Після вказаної процедури громадяни, що авторизуватися, отримають ключ до віртуальних кімнат для підлітків, дітей та старшого покоління. Таким чином влада Венеції намагається хоча б частково компенсувати ті збитки, яких зазнала туристична галузь з кінця 2019-го й до початку 2021 року. У цей проміжок часу майже не працювали готелі, ресторани, туристичні агентства. Без роботи залишилися флористи, гондольєри, гіди, дизайнери та стилісти.

Звичайно, віртуальний формат демонстрації легендарного Венеціанського карнавалу дуже незвичний, але все ж, зважаючи на супутні обставини, це єдиний вхід зі складної ситуації. Доступ до онлайн-вечірки буде здійснюватися шостого та сьомого лютого, а також з 11 по 16 лютого 2021 року.

Коментарі