Загальновідомо, що наразі у Венеціанську лагуну не мають права заходити величезні лайнери-хмарочоси – на цьому настояла всесвітня організація ЮНЕСКО. Але це не говорить про те, що доволі великі судна не можуть з’явитися біля берегів Veneto. Нещодавно знаним італійським митцем було створено справжній шедевр – неповторний човен у вигляді скрипки. Саме він у майбутньому і прикрасить Венеціанську лагуну.

Під музику Вівальді…

З першого серпня введено заборону на пересування гігантських лайнерів у Венеціанській лагуні, що повинно зберегти будівлі старовинного міста від руйнування. Проте, Лівіо де Маркі – доволі оригінальний сучасний скульптор, вирішив, що святе місце пусто не буває та створив незвичне судно, назвавши його «Скрипка Ноя». Човен у вигляді 12-метрової скрипки митець присвятив постраждалим від пандемії коронавірусу. Раніше Лівіо створював багато плавучих скульптур, у тому числі човна-Ferrari.

Очікується, що офіційний дебют та спуск судна на воду станеться у вересні. Як пишуть італійські часописи, човном буде керувати молодий шкіпер, на якого надягнуть історичний костюм. Човен продефілює по Великому каналові Венеції під музику Антоніо Вівальді, після чого на ньому будуть катати туристів. Вважається, що скрипка стане ще однією туристичною принадою міста на воді.

Коментарі