У час пандемії, коли збиратися разом все ще дуже ризиковано і Великдень доведеться святкувати без зустрічей із великою родиною та друзями, міський голова Барі Антоніо Декаро запускає ідею “Великодній понеділок на балконі”.

“Ми можемо організувати Великодній понеділок на балконах. Ми не можемо всі бути фізично разом, але ми можемо це зробити практично”, – така пропозиція міського голови Барі та президента ANCI Антоніо Декаро відсвяткувати спільно “альтернативний пасхальний понеділок”. Її він озвучив у своєму повідомленні у Facebook, розміщеному наприкінці незвичної Пальмової неділі, “день, який завжди мав для мене особливий шарм”.

“Сьогодні мене особливо вразило, коли я побачив дона Фабіо, парафіяльного священика, одного в Церкві, – зазначив Антоніо Декаро. – І я згадав минулі роки, коли багато людей слухали месу. Наступні кілька днів будуть такими ж, – додав він, – включаючи Великдень та Великодній понеділок. Я думаю, що погода буде гарна, але ми повинні залишитися вдома. Можливо, хтось із вас придумає якісь ідеї, ми можемо організувати Великодній понеділок на балконі, де ми разом вирішуємо, що приготувати і що їсти”.

До слова, обід на балконі – ідея не нова. Два жителі Порто Сан-Джорджіо, у провінції Фермо, в регіоні Марке, у час пандемії обідають разом не вперше.

Кожен із двох знаходиться у себе вдома, дотримуючись відстані безпеки, накладеної заходами боротьби з коронавірусом. Але не відмовляється від недільного обіду з другом. Двоє сусідів обідають разом за столом, підвішеним у повітрі, як міст між їхніми балконами. Вони знайшли оригінальний спосіб вийти з ізоляції, запровадженої у зв’язку з надзвичайною ситуацією. Фото їхнього тосту в одну сонячну неділю, за сервірованим столом, швидко поширилося у групах Facebook у районі Фермо, ставши світлиною “соціалізації” під час коронавірусу”, як писала сторінка Visit Porto San Giorgio.

Коментарі