Поступово підходить час святкування Великодня, але чи думав хтось з нас ще рік тому, що доведеться провести цей священний для християн день за зачиненими дверима. Проте, як кажуть, хочеш насмішити Господа, повідай йому про свої плани.

Великдень вдома: італійські карантинні реалії

Міністр внутрішніх справ Італії Лучіана Ламорджезе заявила, що в країні на час святкування Великодня посилять контроль на дорогах, щоб стримати поїздки громадян і не допустити ще більшого поширення коронавірусу. Про це повідомляє Еcodibergamo.

За словами Ламорджезе, в Італії на час великодніх вихідних посилять поліцейський контроль на дорогах, а поїздки будуть дозволені тільки з поважних причин. Міністр заявила, що на Великдень всі мають залишатися вдома, «для власного блага і для блага близьких».

Крім того, як повідомляє Le parisien, у Франції в п’ятницю, 10 квітня, теж починаються тривалі великодні вихідні, через які в кількох містах і регіонах карантин також був посилений. Йдеться про збільшення контролю на узбережжях і пляжах, а також навколо лісових масивів і на автострадах. Тож виїхати до рідні або побути на природі навряд чи вдасться. Але попереду чекає ще багато Великоднів, тому бережімо себе та будьмо здорові!

Коментарі