Незвичайний великодній концерт на честь лікарів і медперсоналу, що допомагає боротися з поширенням коронавірусу, провели музиканти легендарного театру «Ла Скала». Запис виступу митці опублікували на офіційному каналі філармонії у відеохабі You Tube.

Канон Іогана Пахельбеля: гімн солідарності та братерства

Блискуче колективне виконання знаменитого музичного твору німецького композитора прозвучало відразу після великодньої меси Папи Римського. У виконанні відомої композиції «Канон Пахельбеля» взяли участь 64 музиканти, що знаходилися в своїх будинках і виконували партії, транслюючи їх за допомогою відео зв’язку.

Як повідомили музиканти в підписі до ролику, вони таким чином хотіли виказати солідарність з усіма лікарями, медпрацівниками, співробітниками правоохоронних органів, волонтерами та взагалі з усіма людьми, які борються із захворюванням COVID-19 у Італії та всьому світі.

Нагадаємо, кількість офіційно зареєстрованих випадків зараження коронавірусом в Італії становить 156 тисяч 363 особи. Більше 19,8 тисяч людей померли від ускладнень хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією. По всій планеті кількість заражених наближається до двох мільйонів чоловік.

До речі, театр «Ла Скала», зачинений ще з лютого, радує своїх прихильників безкоштовними онлайн-видовищами не вперше: команда храму Мельпомени виклала у вільний доступ на своєму сайті добірку найкращих спектаклів.

Коментарі