Озеро Гарда – справжня перлина Італії, до якої намагаються дістатися тисячі туристів та громадян країни, щоб помилуватися принадами цього чарівного об’єкту. Місцева влада вирішила покращити мандрівникам умови знаходження біля озера та зробити його споглядання більш зручним. Яким чином це планують здійснити, читайте далі.

Ідеальний вихід під час пандемії

Оскільки знаходження на свіжому повітрі та уникання задухи у приміщеннях – головний пріоритет нинішнього сезону, влада Італії вирішила створити умови для кращого споглядання природного об’єкту, ініціювавши побудову велодоріжки. У повідомленні говориться про те, що доріжка буде зручною не тільки для досвідчених туристів, але і для сімей з дітьми, адже вона не матиме різких підйомів і спусків. Наразі відкрита перша частина дерев’яної велотраси, що знаходиться поблизу села Капо Реамоль.

Місцеві жителі вважають вказане будівництво прекрасною ідеєю, адже очевидно, що зберігати соціальну дистанцію, їдучи на ровері, простіше за все. Крім того, по закінченню карантину, коли туристи масово приїдуть відпочивати на озеро Гарда, зручна велодоріжка стане приємною несподіванкою для гостей країни.

Громадяни з нетерпінням чекають закінчення будівництва велосипедної траси, що дозволить насолодитися принадами озера Гарда буквально з будь-якої точки берегу.

Коментарі