Навіщо потрібна опозиція? Правильно, для того, щоб вказувати уряду на його помилки та прорахунки. Саме тому у країнах з диктаторським режимом опозиція існує лише номінально, якщо взагалі є. Італія ж – держава демократична, тому з цим питанням у неї все гаразд. Проте, вірне також твердження про намагання представників опозиції швидше і будь-якими законними способами дістатися владних крісел. Тому, важко зрозуміти, яка насправді мета у мітингів, що їх через два тижні організовують три опозиційні партії – добитися справедливості чи як слід «хайпонути»? Цю дилему кожен хай вирішує сам…

Порятунок Італії чи продуманий піар?

Другого червня, у День Італійської Республіки три опозиційні правоцентристські партії проведуть спільні мітинги, повідомили представники «Ліги» Маттео Сальвіні, «Братів Італії» Джорджі Мелоні та партії Сильвіо Берлусконі, у вівторок, 19 травня.

Опозиціонери обіцяють велелюдні мітинги, але при цьому всі заходи санітарної безпеки неодмінно будуть дотримані. Окрім проведення масової маніфестації в Римі, політичні сили мають намір одночасно також провести акції «на ста площах» в різних містах країни.

Учасники мітингів воліють жорстко звинуватити уряд в недостатній і занадто повільній допомозі громадянам та бізнесу в період епідемії коронавірусу в країні.

За даними соціологів, сукупний рейтинг правоцентристських партій в Італії становить близько 49 %, що на 7-8 % вище, ніж сукупний рейтинг складових коаліції лібералів, популістів і партії Маттео Ренці.

Коментарі