Ми, люди, вважаємо себе «царями природи», але ділимо планету Земля з багатьма представниками світу тварин. Допоки людина знаходиться під захистом надбань цивілізації, вона вважає себе хазяїном положення та умовно знаходиться на верхівці харчового ланцюжка, а от десь у лісі чи іншій дикій локації ситуація може докорінно змінитися.

Вітчим знімав «гаряче» відео, поки пасинок втікав від ведмедя

На півночі Італії зняли на відео, як в лісі ведмідь переслідував 12-річного підлітка, повідомляє UPI. Дванадцятирічний Алессандро поїхав з сім’єю в похід, і у лісі він зустрів величезного бурого ведмедя. На кадрах видно, як хлопчик йде до рідних, а за ним слідує величезний, кремезний звір, який періодично навіть спирався на задні лапи (це у ведмедів є знаком переходу до агресивної стадії поведінки). https://youtu.be/HKn7WSENREs

Лоріс Калліарі, вітчим підлітка, який зняв ролик, розповів наступне: «Я помітив, що тварина прямує до нього. Спочатку я нервував, але потім побачив, що ведмідь не агресивний, тому заспокоївся». Чоловік зазначив, що мати і бабуся хлопчика закричали, коли хижак наблизився до підлітка. Але сам Алессандро зберігав спокій, оскільки недавно з телепередачі дізнався, що холоднокровність допомагає вижити при зустрічі зі звіром.

Виникає тільки одне питання: як би кожен з нас вчинив, якщо за його дитиною йшов величезний дикий звір? Невже, перше, що прийшло б у голову рідній матері або батькові – це схопити камеру заради «гарячих» кадрів?

Коментарі