У Італії 81-річний чоловік застрелив 67-річну українку, котра доглядала за його сестрою. Італієць заявив, що зробив це, бо жінка буцімто погано працювала та брала його гроші. Чи так все було насправді розбираються поліцейські.

Неадеквата засудило суспільство

Інформація, якою ділиться вбивця, зовсім не співпадає з тим, що говорять його сусіди та знайомі. Виявляється, чоловік був абсолютно неадекватним, мав дуже важкий характер, тому не міг порозумітися ні з одною з хатніх господарок, які працювали в нього раніше.

Вбиту звали Марія Баран, їй було 67 років, а родом жінка зі Львівської області. Проте вона давно жила та працювала в Італії. Останнім часом вона працювала у свого майбутнього вбивці, колишнього вчителя математики. Оселя знаходилася недалеко від Неаполя і там жінка доглядала за сестрою неадеквата, котрій було вісімдесят три роки. Після гучної сварки італієць застрелив українку з особистої зареєстрованої зброї. Жінка померла на місці до приїзду медичних працівників та поліції.

Підозрюваного затримали і він відразу заявив, що доглядальниця була дуже поганою працівницею. А от сусіди стверджують, що, навпаки, це господар будинку дуже часто ображав та навіть бив жінку. У Марії Баран в Італії залишилося дві дорослі доньки. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблої.

Коментарі