Тиждень тому Італію облетіла звістка про смерть футбольного арбітра Даніелє де Сантіса та його дівчини Елеонори Манти. Подія сталася у місті Леччє. Сьогодні у злочині зізнався Антоніо де Марко, колишній квартирант молодої пари. Мотиви нелюдського вчинку просто шокують.

Пекельний квартирант

Вбивці всього 21 рік, що жахає ще більше. Саме сьогодні парубок зізнався у скоєному. Відомо, що Даніелє де Сантіс працював на матчах серії В та С (третій дивізіон чемпіонату країни) та був доволі знаною фігурою у італійському футболі. Тому Італію неабияк сколихнула звістка про те, що чоловіка та його дівчину було жорстоко зарізано у власній квартирі.

Чому сталося страшна трагедія? Справа в тому, що Антоніо де Марко у 2019 році знімав кімнату у Даніелє де Сантіса. Найімовірніше, вбивство сталося по причині конфлікту, який виник між майбутнім душогубом та дівчиною Даніеля, Елеонорою. Саме тому хазяїн квартири відмовився продовжувати строк оренди після закінчення договору. Як вважає поліція, Антоніо де Марко дуже довго планував напад, після чого здійснив його з неймовірною жорстокістю. Він продовжував переслідувати своїх жертв, озброївшись ножем, по всьому будинку, незважаючи на волання нещасних та прохання зупинитися.

Який термін ув’язнення загрожує вбивці поки невідомо, але у пеклі, скоріш за все, місце для нього вже заброньовано!

Коментарі