Поступово в Італії відчиняються магазини, кав’ярні, парки та галереї. Керівництво багатьох музеїв давно визначилося з датою відкриття, окрім Святого престолу – до сьогодні з цього приводу не звучало ніяких заяв. Нарешті й Ватикан висловився щодо відчинення своїх прекрасних, древніх залів після довгої перерви – це станеться вже першого червня.

Суворі перевірки та покарання за запізнення: посткарантинна реальність

Після трьохмісячної перерви музеї Ватикану, зачинені через пандемію коронавірусу, знову відкриють для відвідування публікою з 1 червня поточного року. Про це 23 травня повідомляє адміністрація музеїв.

Вказується, що так само, як і італійські музеї, установи Ватикану будуть вживати заходів соціального дистанціювання і дотримання гігієнічних норм. Наприклад, на вході в музеї у відвідувачів обов’язково буде вимірюватися температура тіла і в разі, якщо вона виявиться вище 37,5 градусів, людина не зможе зайти в установу.

Окрім цього, відвідувачі повинні обов’язково носити захисні маски і дотримуватися відстані один від одного як мінімум метр. Також на територіях музеїв чергуватимуть медичні працівники.

Відомо, що квитки до музеїв можна придбати виключно у онлайн режимі, і відвідувати їх тільки в зазначений на перепустці інтервал часу. При запізненні більш ніж на 15 хвилин до музею можуть не допустити, при цьому гроші за квиток повернуті не будуть

Уточнюється, що наразі графік роботи музеїв Ватикану буде продовжено – тепер їх можна відвідати з понеділка по четвер, з 10:00 до 20-ї години, а в п’ятницю і суботу – до 22:00. Колишній режим був наступним: з 9:00 до 18:00.

Коментарі