Звичайно, музеї та пінакотеки на Апеннінському півострові досі зачинені, проте, деякі з них почали приміряти на себе інші функції, окрім просвітницьких та культурних. Наприклад, музей в Неаполі тимчасово перетворився на майданчик для вакцинації. В Каподімонте відкрили сім боксів для щеплення, розрахованих на введення 1 200 доз на день.

Вакцинування з бонусами

Саме так можна назвати проходження цієї процедури на території музею в Неаполі, адже, окрім щеплення, громадяни отримають можливість пройтися кімнатами та оцінити мистецтво знаних майстрів – від Караваджіо і Ель Греко до Гойї. Також біля музею розташовано прекрасний парк, в якому теж допустимо прогулятися відвідувачам та помилуватися чарівними видами.

Влада, відкриваючи незвичний пункт вакцинації, врахувала, настільки жителі Італії скучили за культурними походами. Наразі кожен, хто після щеплення вирішить подивитися картини та прогулятися парком, мимоволі замислиться над тим, що вакцинація у нинішніх умовах є шляхом до свободи переміщення. В всякому разі всі сумніви щодо доцільності цього заходу самі собою відпадають. Мабуть, у цьому полягала друга, прихована мета організації подібного майданчику. Це розумно, адже як інакше мотивувати мешканців країни вакцинуватися?

Коментарі