Сьогодні, 13 07.2021 року, в провінції Лекко на півночі країни раптово загорівся автобус, що перевозив дітей. Сталося це безпосередньо в тунелі. На щастя, загиблих немає, завдяки водію, що повів себе максимально грамотно та виважено.

Водій-герой, або Другий день народження

Як тільки автобус запалав у тунелі, водій не розгубився та, ризикуючи життям, вивів із салону 25 дітей. Таким чином, чоловік врятував всіх своїх маленьких пасажирів. Можна сказати, ця дата стала другим днем народження для дітей, що їхали вказаним рейсом. Достеменні причини загоряння поки що не встановлені, але зрозуміло одне – якщо б водій діяв по-іншому, то сталося б непоправне, адже вогонь швидко охопив транспортний засіб, тому зволікання було подібне смерті. Тим не менше семеро неповнолітніх пасажирів все ж були доставлені до лікарні для обстеження, адже діти дуже злякалися та наковталися диму. Проте їх стан у медиків занепокоєння не викликає.

Пожежники приїхали майже відразу, для тушіння палаючого автобусу було задіяно аж п’ять бригад. Не дивлячись на це, транспорт згорів дотла. З огляду на надзвичайну подію, рух по шосе було перекрито. Якщо дослухатися до попередньої версії фахівців, то причиною загоряння стала шина, яка неочікувано лопнула.

Коментарі