Нажаль цього року, у зв’язку з пандемією християни змушені  відійти від своїх традицій освячувати великодні кошики в церкві, однак маємо хорошу нагоду завдяки сучасним технологіям слухати проповіді наших духовних наставників, хресну дорогу, службу Божу, а також Великоднє  Богослужіння. Не опустімо таку нагоду спільної молитви усіх українців . 

Пряма трансляція Пасхального Богослужіння відбудеться о 6:30 ранку із Патріаршого собору Воскресіння Христового м. Київ, яке очолить отець Святослав  – глава УГКЦ. Також транслюватимуть українські телеканали «ISTV» та «UA- перший».

ВЕЛИКДЕНЬ 2020 УКРАЇНСЬКІ ПАРАФІЯНИ ОНЛАЙН

О 7:30 можна буде приєднатись до спільної молитви з Катедрального собору святих мучеників Сергія і Вакха що у  місті Рим . Святкову літургію очолить владика Діонізій Ляхович. 

Поради своїм парафіянам, як провести цей світлий день Христового Воскресіння  подає О. Ігор Стус – священик церковної громади УГКЦ м. Помпеї у своєму відео зверненні:

19 КВІТНЯ 2020 р.Б. # ПАСХА_ СЛУЖБА БОЖА ✅Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ»YouTube …

Posted by О.Ігор Стус on Saturday, April 18, 2020

     Адміністрація сайту УКРІТА вітає усіх Українців з Світлим Христовим Воскресінням! Божої ласки, смачної паски . Зустрічаймо це Велике свято з чистою душею і добрим сумлінням. Земних благ, духовного розвитку, душевного спокою, Божого помислу і волі у всіх справах і починаннях. радості торжества, міцної віри і безмежної любові. 

      Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитись до всього, бути вдячними за все те, що маємо.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Христос Воскрес!
Коментарі