Мабуть, є люди, які уважно слідкують за перебуванням лікарського десанту з України в Італії. Тому повідомляємо – відрядження українських медиків до Апеннін вирішили продовжити до 25 квітня, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов 20 квітня під час онлайн-брифінгу.

Загостювалися: термін перебування збільшується на тиждень

«Відрядження повинно було тривати два тижні, але італійська сторона звернулася щодо продовження місії ще на один тиждень, тобто, до 25 квітня. Таким чином, перебування наших медичних працівників в Італії продовжено», – розповів посадовець.

Після отримання згоди самих медпрацівників, в Міністерстві охорони здоров’я України вирішили піти назустріч італійцям і не припиняти відрядження. «Повертаються вони 25 квітня», – додав Степанов. Скоріше за все, на довший термін українські медпрацівники не затримаються.

Нагадаємо, 4 квітня в Італію вирушили 20 українських фахівців для надання допомоги в боротьбі з пандемією коронавірусу.

Раніше завідуюча відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В. Громашевського НАМН України Алла Мироненко розповіла, що пік захворюваності COVID-19 в Україні може припасти на осінь 2020 року.

Коментарі