Сьогодні Папа Римський Франциск виголосив особливу молитву за тих, хто у важкі часи, пов’язані з пандемією смертоносного коронавірусу, наживається на нужденних людях, зокрема, за мафіозі та лихварів.

Сила слова Божого

«Помолімося за людей, які в ці буремні часи отримують зиск з насущних потреб громади, за мафіозі, лихварів та багатьох інших. Нехай Господь доторкнеться до їх сердець і зверне їх у віру», – сказав понтифік у ході меси в середу Страсного тижня, пряму онлайн-трансляцію якої з ватиканського Будинку Святої Марфи вів інформаційний портал Vatican News.

Пронизлива молитва Франциска не випадково прозвучала саме сьогодні – Страсну середу, як нагадав понтифік, називають також «середовищем зради». У палкій проповіді він зробив акцент на зраду Юди і зауважив, що в сучасному світі є чимало подібних людей, які «продають братів і сестер, експлуатуючи їх працю та не сплачуючи по справедливості». Папа Римський також зауважив, що «маленький Юда» є в кожному з людей, і це проявляється, коли вони роблять вибір на користь власних шкурних інтересів.

На минулому тижні ряд представників правоохоронних органів Італії виступили з попередженням про те, що мафія може скористатися кризовою ситуацією, пов’язаною з епідемією коронавірусу, щоб посилити свої позиції в економіці і вплив серед населення. Особливе занепокоєння авторитетних експертів викликає ситуація, яка склалася після місяця введеного владою карантину в ряді районів на півдні Італії, де багато громадян фактично залишилися без засобів до існування.

Коментарі