Не секрет, що пандемія залишила значний негативний відбиток на психологічному стані експресивних італійців, котрі досі змушені уникати тісних контактів та міцних обіймів. А от потреба у цьому якраз зросла у декілька разів. Проте вихід знайдено – у Римі з’явилося місце для обіймів. Що воно являє собою, а також чи здатне компенсувати дефіцит душевного тепла?

Хочеш обіймів? Плати!

Спочатку варто сказати про те, що в Італії задовго до ініціативи римської влади з’явилися куточки, де вищевказаний дефіцит можна компенсувати. Це не перша спроба повернути населенню допандемійні настрої. Цікаво, що місце для розташування куточків обіймів, дуже символічне – це так звані будинки відпочинку (так у Італії делікатно називають будинки для літніх людей). Саме там вже давно організовані кімнати для обіймів, де літні люди, завдяки фіранкам з гнучкого пластику та довгим рукавичкам, можуть не тільки побачити своїх рідних та близьких але і притиснутися до них, не ризикуючи заразитися. Згідно спостереженням медичних працівників, відвідини таких кімнат стали відмінним доповненням до лікувальної терапії.

Але це не єдині місця для обіймів: у італійській столиці нещодавно з’явилася комерційна локація – по-іншому це назвати важко, де за певну плату готові приголубити будь-кого. На сайті, який називається «Місце для обіймів» або Cuddle Place, можна вибрати курс із 10, 15, 20, 30, 45 обіймів, в залежності від індивідуальних потреб та життєвої ситуації. Сеанси продовжуються від години до двох, а їх вартість складає від 60 євро.

Організатори заходу говорять, що їх мета – не наживатися на чужому горі, а створити місце, де можна знайти втрачений душевний спокій та рівновагу. Особливо місця для обіймів рекомендуються людям, які переживають важку життєву ситуацію, таку, наприклад, як розлучення або втрату близької людини. Судячи з відгуків, всі, хто відвідував Cuddle Place, дуже задоволені результатом…

Коментарі