Пандемія поставила на коліна не лише туристичний сектор Італії, а й… весільний. Найбільше це відчують ті райські куточки країни, де на церемонію однієї з найважливіших життєвих подій не шкодують грошей, а святкування власного одруження в особливій атмосфері саме цієї місцевості замовляють пари з усіх усюд. Аби врятувати поствірусну економіку Апульї і переконати подружжя не відкладати весілля, губернатор Емільяно оголошує “Бонус для тих, хто одружиться!”

Згідно з оцінками національного президента Assoeventi-Confindustria Мікєлє Бокарді, лише в Апульї з 19 тис. весіль на рік весільний сектор збирає мільярд євро. З цієї причини разом із техніко-науковим комітетом, який серед інших повинен буде запустити правила відновлення сектору в Апульї, губернатор Мішель Емільяно думає про те як переконати закоханих не відкладати весілля на наступний рік.
 
На килимі залишаються “дуже важливі епідеміологічні питання”, які весілля веде з собою. Губернатор нагадує про безпечну відстань не менше одного метра між особами та забороні дотримуватися зібрань у такому контексті. Але з іншого боку, є сектор, який за підрахунками Assoeventi, лише в Апульї проводить близько 19 тисяч весіль на рік, з них 10 відсотків із подружжям, друзями та родичами, які прибувають з-за кордону.
 
“Тому ми вважаємо, що саме цей весільний сектор може мати і потребує надзвичайного плану підтримки”, – пояснює губернатор.
 
Міркування просте: “Якщо ми зможемо надати конкретну допомогу парам, які хочуть одружитися, вказуючи на загальну інвестицію, це було б ідеально і бажано”, – каже Емільяно. І оголошує: “Регіон Апулья також бере участь у весільному подарунку для молодих подруж”.

Коментарі