Скоро настане чарівна пора різдвяних свят. У зв’язку з цим неаполітанські ремісники на вулиці Сан Грегоріо Армено, яка незадовго до Різдва занурюється у містичну атмосферу, вирішили йти у ногу з часом та дещо урізноманітнити звичну картину вертепів.

До Ісуса – з зеленими паспортами

Майстер вертепів Марко Феріньйо, котрому належить одна із самих старовинних крамниць у місті, яка знаходиться біля підніжжя Везувія, просто фонтанує свіжими ідеями. У місті його знають як людину, що вміє переробляти класичні сюжети на сучасний лад. Наприклад, у минулому році Феріньйо одягнув Йосипа, діву Марію і трьох волхвів у медичні маски, а замість золота та ладану, Ісусу була подарована вакцина. Таким чином, майстер воліє привернути увагу людей до ситуації на планеті.

Які сюрпризи чекають на громадян Італії та туристів у цьому році? Виявляється, Феріньйо продовжує креативити, тому вирішив Валтасару, Мельхіору та Каспару дати у руки по зеленій перепустці. Майстер мотивує своє рішення тим, що мудрецям треба пройти довгий шлях до колиски з новонародженим Ісусом Христом, тому їм обов’язково потрібен відповідний документ, а саме, сертифікат про вакцинацію.

Коментарі