У Неаполі Fondazione Laps Лапо Елканн пожертвує 6 тисяч піц малозабезпеченим сім’ям із-за надзвичайної ситуації пандемії. Некомерційна організація, яку очолює Лапо Елканн, таким чином вирішила допомогти у час продовольчої кризи в районі Ріоне Саніта та інших районах Неаполя. Запитувані піци будуть готуватися Ciro Oliva di Concettina ai Tre Santi, історичною сімейною піцерією з 32 працівниками (всі родом з Rione Sanità).

Піци матимуть особливу форму, саме тому вони були названі “Піца усмішки” (Pizza del sorriso). Завдяки домовленості, укладеній із Fondazione Laps, Ciro Oliva приготує та розповсюдить 500 піц на день протягом трьох днів на тиждень та протягом наступних 4 тижнів. Загальна кількість сягне 6 тисяч піц.

Одержувачів цих піц будуть вибирати асоціації та фонди території. Очевидно, пріоритетним є сім’ї з неповнолітніми дітьми, які зустрілися з серйозними економічними труднощами. Лапо Елканн пояснив, що пишається тим, що може зробити внесок у свою Fondazione Laps для полегшення життя людей, постраждалих від кризи, спричиненої пандемією. Зі свого боку Ciro Oliva також радий брати участь у цій ініціативі солідарності, яку підтримують, крім усього іншого, різні неаполітанські асоціації, що працюють у цьому районі.

Коментарі