У деяких регіонах острова Сицилія пройшли дуже сильні зливи. В результаті затопило деякі населені пункти, зокрема, портове місто Катанія. Також дощі прокотилися південними провінціями Італії. У історичному центрі Катанії довелося перекрити автомобільний рух на магістральних дорогах та на декілька годин відключити електрику. Вказані заходи не обійшли навіть будівлю мерії.

Повінь у Катанії: не обійшлося без жертв

У результаті повені загинула жінка, яка втонула. Це сталося у пригороді Катанії. Коли жінка вийшла з автомобілю вона попала у стрімкий потік, з яким не змогла справитися. За день до цього у місті Скордії рятувальники знайшли тіло 67-річного чоловіка, якого вже розшукували разом з дружиною. Пошуки тіла жінки продовжуються.

Поки що Служба цивільної оборони зняла червоний, найвищий рівень метеонебезпеки у ряді районів Сицилії та Калабрії, залишивши оранжевий. Погана погода зі зливами, сильним градом та поривчастим вітром утруднила роботу аеропорту Катанії і привела до закриття шкіл та інших учбових закладів у великих містах. Влада вже почала роботу щодо усунення руйнівних наслідків негоди, яка призвела до загибелі щонайменше трьох людей та принесла значні матеріальні збитки. Прем’єр-міністр Маріо Драгі знаходиться у постійному контакті з Фабриціо Курчо – керівником Служби цивільної оборони.

У провінції Катанія ситуація склалася дійсно критична – тільки за перші години випало відразу біля 200 мм опадів. Багато автомобілів опинилися у воді, а міста – без електрики, селеві потоки перекрили шляхи. Ситуацію тримає на контролі президент Італії Серджо Маттарелла.

Прогнозується, що у цьому регіоні з четверга може виникнути справжній ураган силою вітру 120 км на годину, а на морі підніметься шторм з хвилями висотою до 5 м.

Коментарі