У Мілані відкриється незвичний “об’єкт” – перша “стіна доброти” з одягом, книгами та підвісними товарами для потребуючих.

Стіну відкриють 7 січня у “Храмі втраченого майбутнього”. Це – міський простір для тих, хто має мало чи нічого. Куточок, присвячений тим, хто хоче подарувати, і тим, хто потребує отримати.

Перша “стіна доброти” у Мілані відкриється на вулиці Луїджі Ноно. На ній можна буде залишити що-небудь у подарунок менш щасливим людям.

Ініціативу започаткував “Храм втраченого майбутнього” (“Tempio del futuro perduto”),  колектив молоді, який реконструює давно покинутий простір Парового заводу. У жовтні 2019 року вони вирішили пригощати сніданками та аперетивами автолюбителів, заблокованих у дорожніх корках, щоб таким чином заявити усім про власні ініціативи.

Тепер, після кави та напоїв, настав момент солідарності. “Це – пояснюють ініціатори у Facebook – стіна, де ви можете в будь-який час знайти зимовий та літній одяг, предмети першої необхідності, книги та багато іншого. Стіна для тих, хто цього найбільше потребує, а також для громади в околицях і всього громадянства”.

За їхніми словами, храм вже два роки є постійним пунктом збору вживаного одягу для бездомних людей та гуманітарних місій.

Ідею також одразу розділила “Сторожові Мілану” (“I sentinelli di Milano”), “світська та антифашистська” група, яка бореться з дискримінацією, роблячи ставку на взаємодопомогу. Їхній лозунг – “Ділитися любов’ю”.

Коментарі